Ahoj,

tento projekt vznikl ve školním roce 2020/21 jako maturitní projekt nás, dvou studentů. Cílem nebylo jen odmaturovat, ale taky vytvořit něco, co může sloužit studentům a učitelům (prostě škole) i v dalších letech a zjednodušovat jim život.

Kdo za tím teda stojí?

Autory jsou Jiří Szotkowski a Jakub Charvot, ale je důležité zmínit také odkud jsme čerpali.

Ikony jsou vytvořeny autorem Freepik z webu www.flaticon.com, ten naprosto doporučuju, pokud potřebujete jakoukoliv ikonu, zde je najdete zdarma ke stažení, nezapomeňte ale autora zmínit alespoň tak, jako my, měl s tím určitě spoustu práce.

Dále jsme využili open-source knihovnu PHP Office pro generování Wordových dokumentů - každoročních nutných písemností.

Obrázky na pozadí pochází z webu Pixabay, kde najdeš spoustu i spoustu dalších, u většiny autora uvádět nemusíš.

„Jé, to chci taky...“

Líbí se ti náš web? Taky něco tvoříš a chtěl by ses inspirovat? Neváhej se obrátit na nás (třeba napiš na Messenger) nebo naše učitele, máš naše svolení využít zdrojový kód pro své účely.

Jakub Charvot, Jiří Szotkowski 2021